Nowe zajęcia z Robotyki

4th lis 2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć dodatkowych z robotyki, dostosowanych dla dzieci w wieku przedszkolnym proponowanych przez:

Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia St@rter, które są skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym.

Zajęcia maja na celu wprowadzenie najmłodszych dzieci do świata nowych technologii, robotyki.

Podczas naszych warsztatów dostosowujemy poziom zajęć do umiejętności i stopnia zaawansowania uczestników.

Tłumaczymy, odpowiadamy na pytania, pomagamy, ale przede wszystkim stawiamy na kreatywność naszych najmłodszych uczestników.

Zapraszamy do zapisu dziecka poprzez formularz zawarty na naszej stronie internetowej: https://www.planetarobotow.pl/zajecia-starter-wroclaw.

Formularz znajduje się na samym dole strony- prosimy o wybranie Państwa przedszkola nr 107 „Słoneczko” przy zgłoszeniu.

Kurs składa się z 28 spotkań po 45 minut. Koszt całego kursu to 1200 zł.

(Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. W momencie zmiany ilości realizowanych zajęć, proporcjonalnie ulega zmianie cena za warsztaty.)

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numer telefonu: +48 888 357 988 lub wysłania wiadomości e-mail na adres: wro@planetarobotow.pl .

Oferta: