Szanowni  Państwo,

w  związku  z  zagrożeniem epidemiologicznym podjęliśmy  decyzję o przełożeniu XIII Przeglądu  Wiersza i Etiudy Logopedycznej   organizowanego  w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki  Logopedycznej na  późniejszy  termin.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci, nauczycieli i logopedów do wzięcia udziału w II Ogólnopolskim Przeglądzie Bajki Logopedycznej.

Wszystkie dzieci otrzymają nagrody  i pamiątkowe dyplomy. Twórcy bajek otrzymają dyplomy,   a wyróżnieni  przez  komisję nagrody  rzeczowe.

Wychodząc naprzeciw Państwa  oczekiwaniom  wprowadzamy następujące zmiany w regulaminie  II Ogólnopolskiego Przeglądu Bajki  Logopedycznej:

– z danej placówki można nadesłać dowolną ilość tekstów i prac plastycznych,

– wydłużamy czas nadsyłania prac do 9.04.2020 r.

Życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu  do swoich przedszkoli i szkół!

koordynator   Miejskiego Programu Profilaktyki Logopedycznej

Magdalena Paszkiewicz

oraz dyrektorzy  placówek MPPL

XIII Przegląd Wiersza i Etiudy Logopedycznej
,,Gimnastyka dla języka”

organizowany w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki Logopedycznej we Wrocławiu

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 06.03.2020r.

Nauczyciel jest zobowiązany do wysłania drogą elektroniczną na adres: Bozena.Macewicz@wroclawskaedukacja.pl informacji z zaznaczeniem opcji potwierdzenia odbioru wypełniając drukowanymi literami odpowiednią do kategorii tabelkę.

Warunkiem udziału w Przeglądzie jest przesłanie zgłoszenia włącznie z odpowiednimi do kategorii (Wiersz/Etiuda) załącznikami.

TABELA – kategoria WIERSZ

TABELA – kategoria ETIUDA